Szybki kontakt

Nie musisz mieć czasu, nie musisz się znać.
Kupuj, projektuj, buduj, finansuj razem z Posesjo!

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: 9 do 20; Sobota: 9 do 16 icon_widget_image ul. Ptaków Leśnych 10B, 05-510 Konstancin icon_widget_image +48 668 799 995 icon_widget_image +48 608 062 100 icon_widget_image office@posesjo.com
  /  Oferta   /  Remonty i wykończenia

Remonty i wykończenia

Misją naszej firmy jest jest świadczenie najwyższej jakości usług, tak aby Klient obsłużony przez nas raz, stawał się stałym odbiorcą naszych usług.
Zajmujemy się wykończeniem wnętrz ze stanu deweloperskiego, zarówno w wysokim standardzie wykończenia jak i wykończenia w standardzie inwestycyjnym pod wynajem długo czy krótko terminowy.

Zajmujemy się remontami generalnymi w mieszkaniach i domach w starszym budownictwie. Realizujemy projekty dzielenia mieszkań na pokoje pod wynajem czy mikrokawalerki.

Zarządzamy budżetem całej inwestycji, obsługujemy projekty, gdzie inwestor przebywa za granicą czy jest obcokrajowcem. Nasz architekt wnętrz sporządza projekt i potem go realizujemy z zakupami i zamówieniami włącznie.

Prowadzimy wykończenia wnętrz od stany surowego, prowadząc wszystkie prace instalacyjne oraz elewacje zewnętrzne.
Podsumowując:
HYDRAULIKA – montujemy pełne instalacje hydrauliczne, zajmujemy się także usterkami hydraulicznymi.

  • ELEKTRYKA – zakładamy pełną instalację elektryczną, oświetleniową, gniazdka i kontakty.
  • PODŁOGI – instalujemy podłogi drewniane i gresy. Układamy parkiety, deski i panele. Robimy wylewki i ogrzewanie podłogowe (elektryczne lub wodne).
  • ŚCIANY – kładziemy tynki i gładzie. Malujemy oraz tapetujemy ściany w stanie surowym lub  zajmujemy się odświeżaniem. Stawiamy ścianki działowe gk.
  • PŁYTKI – układamy gresy, glazury i terakoty na podłogach i ścianach. Wykonujemy prace wewnątrz pomieszczeń i na zewnętrzne.
  • POZOSTAŁE – malujemy i ocieplamy elewacje, poddasza, izolujemy fundamenty, zakładamy kominki.
    Część naszych realizacji możecie Państwo obejrzeć tutaj :
    Nasze realizacje

Domy, mieszkania, biura i lokale użytkowe.