Szybki kontakt

Nie musisz mieć czasu, nie musisz się znać.
Kupuj, projektuj, buduj, finansuj razem z Posesjo!

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: 9 do 20; Sobota: 9 do 16 icon_widget_image ul. Ptaków Leśnych 10B, 05-510 Konstancin icon_widget_image +48 668 799 995 icon_widget_image +48 608 062 100 icon_widget_image office@posesjo.com
Image Alt
PEŁNA OBSŁUGA

O nas

NIE MUSISZ MIEĆ CZASU, NIE MUSISZ SIĘ ZNAĆ.

O NAS
ETAPY PRACY

Jak działamy

a

ETAP I

Identyfikacja potrzeb

Zadajemy pytania i rozmawiamy, aby zrozumieć oczekiwania klienta.

a

ETAP II

Planowanie

Wspólnie ustalamy realistyczny harmonogram poszczególnych etapów prac.

a

ETAP III

Ustalanie budżetu

Szacujemy wydatki. Jeżeli to konieczne, to proponujemy finansowanie.

a

ETAP IV

Realizacja

Działamy zgodnie z planem i zapewniamy pełne wykonawstwo.

a

ETAP V

Wsparcie

W całym okresie współpracy pomagamy i doradzamy – jesteśmy z klientem!

Całościowe zarządzanie
projektem

Zakup działki czy budowa domu zajmuje dużo czasu i wymaga znajomości wielu aspektów prawa. Remont mieszkania lub urządzenie pięknego ogrodu oznacza zwykle poszukiwanie dobrych, sprawdzonych fachowców. Jesteś zainteresowany naszą kompleksową obsługą?
Kompleksowość usług

Jedno miejsce,
wszystkie usługi!

Posesjo to wygodny przystanek na drodze do realizacji marzeń.Masz działkę? Zaprojektujemy Twój wymarzony dom z ogrodem i jego wnętrze, a także poprowadzimy budowę. Martwisz się o finanse? Rozwiązanie tego problemu też pozostaw nam! Opowiedz tylko jakie masz plany, a my je zrealizujemy. Wiemy, że klienci zajęci są pracą, rodziną i przyjemnościami. Nie muszą znać się na budowaniu, remontach, aranżacji wnętrz, ogrodów czy możliwościach finansowania swoich zamierzeń. Jesteśmy po to, aby w kompleksowy sposób zaspokoić potrzebę naszego klienta. Podpowiadamy, doradzamy i co najważniejsze - wykonujemy każdy projekt dbając o wysoki poziom jakości i dochowując planowanych terminów.

Referencje

Klienci
Właścicielka domu

Gaja

"Zostałam oszukana przez ekipę remontową. Nikt nie chciał podjąć się poprawy elewacji i układania kostki na terenie. Z odsieczą przyszło Posesjo. Dziękuję! "

Właścicielka domu

Monika

„Firma POSESJO pomogła mi kupić działkę oraz zaprojektować i wybudować dom. Była również odpowiedzialna na wszystkie prace wykończeniowe. Jestem ogromnie zadowolona. Szczególnie, że zajęli się wszystkimi formalnościami! „

Właścicielka domu z ogrodem

Krystyna

„Dziękuję właścicielom Posesjo - mój ogród nabrał kolorów i jest przepiękny. Polecam Wasze usługi!”

Właściciel mieszkania

p. Piotr

„Myślałem, że kupno mieszkania nie jest w moim zasięgu, ale po rozmowie z Panem Michałem okazało się, że można uzyskać kredyt na korzystnych warunkach. Udało się tez kupić mieszkanie i to wszystko w trzy miesiące. Naprawdę doceniam starania i operatywność całego zespołu! "